Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Krajem Šimona Kouzelníka

9. října 2021 8:00 - 17:00

Tradiční podzimní akce – pochod krajem Šimona kouzelníka

Popisy tras:

Trasa 14km
Od startu se vydáme po zelené TZ Školní ulicí na roh s Hálkovou. Dáme se vpravo Hálkovou ulicí k hasičárně, kde se napojíme na modrou TZ, po které pokračujeme až na rozcestí Bysterská silnice. Od tohoto místa se dáme po žluté TZ přes Vilémov do Rozkoše. Zde se dáme doprava po naučné stezce Březina až na křížení s modrou TZ. Po modré TZ jdeme až na silnici z Leštiny do Čejova. Po silnici klesneme vlevo do Čejova po cyklotrase 4155. Po této trase pokračujeme přes kopec do Hadiny. Na kraji rybníka v Hadinách se dáme doleva k rybníku Hadina a po levém břehu dojdeme do cíle na závodišti v Humpolci (Saloon Zlatá podkova).

Trasa 20km
Od startu se vydáme po zelené TZ Školní ulicí až na Horní náměstí. Odtud pokračujeme po modré TZ směrem na Lipnici nad Sázavou až na rozcestí Nové Dvory. Zde se dáme po zelené TZ do Kejžlice. V Kejžlici odbočíme před obecním úřadem vlevo na Malý Budíkov po cyklotrase 1214 a jdeme až do Budíkova. Na návsi u pomníku z 1. světové války se dáme doleva a pokračujeme do Čejova. V Čejově odbočíme za hasickou nádrží vpravo po cyklotrase 4155 přes kopec Hadiny. Na kraji rybníka v Hadinách se dáme doleva k rybníku Hadina a po levém břehu dojdeme do cíle na závodišti v Humpolci (Saloon Zlatá podkova).

Trasa 35km
Od startu se vydáme po zelené TZ směr U Čapka až k Hydroelektrárně . Od tohoto místa pokračujeme po červené TZ do Sedlice a na hráz sedlické přehrady. Z přehrady po zelené TZ přes Kletečnou na Mladé Břiště , poté se vydáme po modré TZ až na rozcestí Bysterská silnice. Od tohoto místa se dáme po žluté TZ přes Vilémov až na rozcestí Na Štůlách . Dále pokračuje vlevo po modrá TZ směrem Humpolec k rybníku Dvořák, kde se napojíme na vozíčkářskou trasu, která nás dovede do cíle na závodiště (Saloon Zlatá podkova).

Trasa 50km
Od startu se vydáme vpravo po zelené TZ směr U Čapka až k Hydroelektrárně. Od tohoto místa pokračujeme po červené TZ do Želiva a Červené Řečice. Z Červené Řečice se dáme po žluté TZ přes Brtnou na Sedlickou přehradu, a po červené TZ na hráz přehrady. Z přehrady po zelené TZ přes Kletečnou na Mladé Břiště, poté se vydáme po modré TZ až na rozcestí Bysterská silnice. Od tohoto místa se dáme po žluté TZ přes Vilémov až na rozcestí Na Štůlách. Dále pokračuje vlevo po modrá TZ směrem Humpolec k rybníku Dvořák, kde se napojíme na vozíčkářskou trasu, která nás dovede do cíle na závodiště (Saloon Zlatá podkova).

Cyklotrasa 20 km

Od startu se vydáme dolů ke kinu. Odtud pokračujeme po cyklotrase 4155 přes Hadinu do Čejova a dále směrem na Leštinu. Neustále po trase 4155 jedeme na rozcestí Nové Dvory. Zde se dáme doleva do Kejžlice. Z Kejžlice pokračujeme přes Malý Budíkov, Budíkov, Světlici a Hadinu zpět do Humpolce.

Cyklotrasa 30km

Od startu se vydáme dolu ke kinu. Odtud pokračujeme po cyklotrase 4155 přes Hadinu do Čejova a dále směrem na Leštinu. Neustále po trase 4155 jedeme až do Lipnice nad Sázavou. Z Lipnice sjedeme doleva po trase 1211až do Řečice. Odtud pokračujeme přes Pustolhotsko do Budíkova, Světlice a Hadinu zpět do Humpolce.

Cyklotrasa 60km

Od startu jedeme ke kinu, kde se napojíme na trasu 161, po které pokračujeme na Dolní náměstí. Zde se vydáme po trase 4155 přes Hadinu, Čejov až do Lipnice nad Sázavou. Z Lipnice se vydáme 1211 do Bystré, Proseče, Kališti až do Senožat. Zde se napojíme na trasu 161, po které pokračujeme do Křelovic, Želiva, Sedlice přes Hněvkovice až do Humpolce.

Podrobnosti

Datum:
9. října 2021
Čas:
8:00 - 17:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Šlápoty Hněvkovice
E-mail:
m.vincencova@gmail.com